Kira zammı tartışması… Ev sahibinden kiracıya silahlı saldırı!

Konut krizinin sürdüğü, kira fiyatlarının ise en yüksek seviyeye ulaştığı Türkiye’de kiracı ve ev sahibi kavgalarına yeni bir olay daha eklendi.

SALDIRGAN KAÇTI!

İstanbul‘un Küçükçekmece ilçesine bağlı Gültepe Mahallesi’nde dün saat 15.00 sıralarında ev sahibi ile kiracı arasında kira zammı nedeniyle tartışma yaşandı. 

İddiaya göre; kimliği öğrenilemeyen ev sahibi, kiracısı İbrahim Özkan‘ın kirasını arttırmak isteyince ikili arasında tartışma yaşandı. Çıkan tartışmanın büyümesi üzerine ev sahibinin oğlu da olaya dahil oldu. Bir süre sonra tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle ev sahibinin oğlu yanında getirdiği silahla İbrahim Özkan’a ateş etti. Silah seslerini duyan komşular, omuz bölgesinden yaralanan Özkan’ı çevredeki bir dükkâna götürüp, durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Bu sırada saldırgan ise, olay yerinden yaya olarak kaçtı.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Öte yandan, olay anı bölgedeki bir güvenlik kamerası tarafında anbean kaydedildi. Görüntüler de ev sahibinin oğlunun yanında getirdiği silahla İbrahim Özkan’a ateş ettikten sonra koşarak bölgeden uzaklaştığı görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx