Veda Mektubu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 7. bölüm fragmanı izle! Veda Mektubu yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Veda Mektubu, Most Production imzalı, ilk bölümü 27 Şubat 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Veda Mektubu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Veda Mektubu yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? 7. bölüm fragmanı izle!

VEDA MEKTUBU 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Veda Mektubu’nun bugünkü 6. bölümünün ardından 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman çıktığında detayları ileteceğiz.

VEDA MEKTUBU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Veda Mektubu 27 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan beşinci bölümde Ziya ve Alanur arasında şaşırtan bir yakınlaşma oluyor! 27 Mart Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu beşinci bölümünde neler oldu? Veda Mektubu yeni bölümleriyle HD kalitede Kanal D’de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle;Alanur ve Ziya’nın hikayesi yıllar sonra yeniden açılıyor!

Veda Mektubu’nun 27 Mart Pazartesi günü yayınlanan beşinci bölümünde Seher, Aslı’ya tokat atıyor!

Alanur’un Ziya’yı öpmesiyle Ziya yıllar önce bir veda mektubu yüzünden üzerini örtmek zorunda kaldığı duygularıyla kendisini bir savaşın içinde bulur. Aslı’nın da bu olaya şahit olması onu derinden etkiler ve bunu kimse ile paylaşamaz. Bunun yanında geleneklerine bağlı Karlı ailesine uyum sağlamak umduğundan daha zordur.Seher ise Aslı’ya karşı tutumunu gittikçe sertleştirir. Seher’in Aslı’ya attığı tokat ise bomba etkisi yaratır. Mehmet ile annesi arasında da büyük kriz yaratır. Mehmet karısının yanında olurken Mina karıştığı olay sonrası Aslı’dan yardım istemiştir. Bu durumu öğrenen Alanur’un eline Seher’e karşı kullanması için bir koz verirken olayın duyulması Karlı ailesini yeniden karıştıracaktır.

Veda Mektubu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00’da Kanal D’de!

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜMLER NELER OLACAK?

Veda Mektubu 6. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Mehmet ile Aslı boşanıyor mu?

VEDA MEKTUBU DİZİSİ KONUSU

Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve başka hayatlar kurmuşlardır.

Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Ziya’nın ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur.

Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur’un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her hamlesini özenle tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Ziya’nın yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir kez daha kesişir.

Yarım kalan ne varsa bu kez de Aslı ve Mehmet’in aşkına engel oluşturur. Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını güvende tutmak için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan mı çıkaracaktır? Ziya, kendi kaderini yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm engelleri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir?Yoksa onlar da Ziya ve Alanur’un yıllar önceki kaderini mi paylaşacaktır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir