EŞTEN DESTEK
![](https://balya-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/unlulerden-derbi-pozlari-1-UwWDYUvP.jpg)
Mücadele sırasında elmacık kemiği kırılan Icardi’nin yüzü şişti ve morardı. Aynı gece Noel kutlaması yapan Wanda Nara, gözaltını makyajla morartarak eşine destek verdi.
DOSTLUK MESAJI
![](https://balya-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/unlulerden-derbi-pozlari-2-dfPz2Iei.jpg)
Fenerbahçe taraftarı şarkıcı Merve Özbey, heyecanla beklediği karşılaşmayı evinde Galatasaraylı eşi Kenan Koçak’la birlikte izledi. Tuttukları takımın formalarını giyen çift, paylaştıkları bu pozla takipçilerine dostluk mesajları da verdi.
COŞKULU TARAFTAR
![](https://balya-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/unlulerden-derbi-pozlari-3-HAZXGtKw.jpg)
Koyu Fenerbahçeli olan Afra Saraçoğlu maçı tribünden izledi. Karşılaşma öncesi stadın karşısındaki bir mekânda yemek yiyen oyuncu, diğer taraftarlarla birlikte marş söylerken çekilen görüntülerini sosyal medyada paylaştı.
FENERBAHÇE AŞKINA
![](https://balya-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/unlulerden-derbi-pozlari-4-OgIpYpMP.jpg)
Tribündeki ünlü isimler arasında Kubilay Aka da vardı. 16 Şubat’ta vizyona girecek Fenerbahçe filmi “Zaferin Rengi”nde futbolcu Galip Kulaksızoğlu’nu canlandıran oyuncu, takımına duyduğu tutkuyu şarkı sözüyle dile getirdi: “Sanırdım ki aşklar ancak filmlerde böyle!”
MAÇ HEYECANI
![](https://balya-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/unlulerden-derbi-pozlari-5-rUnq96wP.jpg)
Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Pelin Öztekin de karşılaşmayı heyecanla izledi. Oyuncu, maç öncesi çektiği bu selfie’yi “Maç mı var” notuyla Instagram hesabına ekledi.
TRİBÜNDEN CANLI YAYIN
![](https://balya-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/unlulerden-derbi-pozlari-6-PaeHAewe.jpg)
Fenerbahçe taraftarı Sermiyan Midyat da derbide tribündeki yerini aldı. Ünlü oyuncu, yaşadığı heyecanı çektiği videolarla takipçi-
leriyle paylaştı.
SEVGİLİYLE MARŞ
![](https://balya-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/unlulerden-derbi-pozlari-7-EyCOYkHl.jpg)
Derya Uluğ maça sevgilisi Asil Gök’le gitti. Fenerbahçe taraftarı olan çift, yol boyunca araçlarında marşlar söyledi. Uluğ o anları Instagram sayfasında da yayınladı.