Usta Analistler Bu 3 Altcoin için Rotayı Çizdi: Koşuyu Bekliyorlar!

Kripto analisti David, LDO için yüzde 70’lik bir artış potansiyeli olduğunu söylüyor. Kaleo takma adlı analist RUNE’dan ATH seviyelerine doğru bir koşu bekliyor. Başka bir yerde Rekt Capital takma adlı analist ise bir yapay zeka altcoin için benzer bir tahmin yapıyor.

LDO fiyat tahmini: Altcoin için %70 artış potansiyeli var!

Lido DAO ( LDO), Haziran 2022’de oluşan tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,46 dolardan bu yana yükselen bir paralel kanal içinde işlem görüyor. Fiyat, kanalın hem desteğini hem de direncini birkaç kez test ederek formasyonun geçerliliğini teyit etti. Önceki iki örnekte, kanalın destek hattından (yeşil oklar) yukarı sıçradı. Daha sonra, altcoin fiyatı hızla kanalın direncine yükseldi. Fiyat, 16-22 Ekim 2023 haftasında kanalın destek çizgisinden (sarı ok) tekrar yukarı sıçradı. Tarih tekerrür ederse, LDO fiyatının %70,73 daha artarak kanalın 3,94 dolarlık direncine ulaşması mümkün. Bu arada haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi), azalan direnç çizgisinin üzerine çıktı. Ayrıca, 50 seviyesinin üzerinde duruyor. olduğu için daha fazla yükseliş olasılığını destekliyor.

LDO haftalık grafik. Kaynak: TradingView

Teknik göstergeler, LDO fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde kanalın orta çizgisine 2,70 dolara yükseleceğini gösteriyor. Bu çizginin üzerine çıkması, LDO’nun daha önce iki kez yaptığı gibi kanalın 3,94 dolarlık direncine yükselmesine yardımcı olacaktır. Bu da altcoin için %70’in üzerinde bir artış anlamına geliyor. Bu yükseliş görünümü, fiyat günlük zaman diliminde 2,10 dolar bölgesinin altına düşerse geçersiz olur. Bu durumda, kanalın 1,70 dolarlık destek hattına %25,68 oranında düşmesi mümkün.

RUNE fiyat tahmini: Bu olduğunda ATH’ı görmesi kolay!

Kaleo takma adıyla bilinen analist, THORchain’in (RUNE) şu anda yüksek bir zaman dilimi direnç seviyesi olarak hareket eden günlük grafikteki azalan trend çizgisinin üzerine çıkması halinde, altcoin fiyatının “tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıktığını” “kolayca görebileceğini” söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Düşüşü satın aldım ve RUNE’da bir pozisyon başlattım. Geçtiğimiz birkaç ay içinde öğrendiğim bir şey varsa o da momentumu kaybetmemektir. HTF (yüksek zaman dilimi) direncinin üzerine çıkmayı başarırsa, yeni ATH’lere koştuğunu kolayca görebilirim.

Kaynak: Kaleo

THORchain, şu anda piyasa değerine göre 50. en büyük kripto varlığı. 21 Ekim’de kaydettiği 1,63 dolarlık en düşük seviyeden yaklaşık %231 artış gördü. Altcoin, yazı sırasında 5,40 dolardan işlem görüyordu. RUNE’un rekor seviyesi ise 2021 yılının Mayıs ayında ulaştığı 21,28 dolar. Kaleo’ya göre, THORchain/Bitcoin (RUNE/BTC) paritesi geçen ay günlük grafikte yüksek bir zaman dilimi direnç seviyesini aştı. Bu, mevcut rallinin başlangıcına denk geldi. Bu doğrultuda analist, şu yorumu yapıyor:

RUNE, gerçekten koşmaya başladığı Kasım ayının başında BTC paritesindeki HTF direncinin üzerine çıktı. Yıllardır aşina olduğum bir isimle INJ tipi bir koşu fırsatını kaçırmak istemiyorum. Ancak çoğunlukla baskı yaparken kenardan izliyorum.

Kaynak: Kaleo

FET fiyat tahmini: Altcoin yeni ATH’ler için koşacak!

Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti olan Rekt Capital, makine öğrenimi platformu Fetch.ai’nin (FET) önemli bir fiyat seviyesini yeniden test ettikten sonra yeni ATH’ler için koştuğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu ifadeleri kullanıyor:

FET bu hafta destek olarak mor seviyeyi mükemmel bir şekilde yeniden test etti. Kırmızı direncin ötesine geçmeye çalışıyor. Yeni tüm zamanların en yüksek seviyeleri için meydan okumaya çok yakın. Sadece bu kırmızı direnci kırması ve desteğe çevirmesi gerekiyor.

Kaynak: Rekt Capital

Grafiğine göre Rekt Capital, FET’in 0,59 dolarlık kilit seviyeyi başarıyla yeniden test ettiğini ve yeni bir ATH’ye ulaşmak için 0,73 dolar civarındaki fiyat seviyesini desteğe çevirmesi gerektiğini gösteriyor. FET, Eylül 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,17 dolara ulaştı. Bu arada altcoin, yazı sırasında son 24 saatte %1 artışla 0,725 dolardan işlem görüyordu.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir